OVH Community, your new community space.

DirectAdmin alternatief + mailserver


patrickekkel
20-05-10, 13:07
je gaat naar je manager klikt op diensten van dedicated

dan klik je op herinstallatie / besturingssysteem veranderen

en dan op Linux besturingssysteem

en dan Applicatie klaar voor gebruik

en dan Besturingssysteem Ispconfig 3 (Debian 5.0 Lenny)

en dan volg je de aanwijzingen

adnanoner
20-05-10, 12:30
He thanks patrick! Ik vroeg me wel af hoe ik ISPConfig 3 instaleer? (sorry ben echt een complete leek!)

patrickekkel
20-05-10, 12:14
je kan ook kiesen voor ispconfig3

of als je zelf een beetje handig bent met linux instaleer dan ispcp omega

vindt ik persoonlijk weer beter dan ispconfig3

met ispcp omega heb ik mee gewerkt voor ik met directadmin werkte

Rex
20-05-10, 11:54
In de OVH release zit standaard ook mail bij in. Misschien dat u kunt aan geven vanwaar de mailserver.

adnanoner
20-05-10, 11:49
Okay. Hoe doe ik dit, en zijn hier nadelen aan verbonden? Is er verder nog een alternatief dat ik op de OVH Release kan draaien? En is er nog een goede gratis mailserver die ik kan installeren? (dit zou ook een groot deel van mijn problemen oplossen)

Rex
20-05-10, 09:51
Als u de server een herinstallatie geeft naar centos + plesk dan kunt u plesk gebruiken met 1 domein. Dit is een gratis alternatief.

adnanoner
20-05-10, 00:53
Ha allemaal,

Ik ben op zoek naar een gratis directadmin alternatief. Ik ben pas net nieuw bij het hele dedicated hosting verhaal en ben er achter gekomen dat het zonder een soort van admin interface toch wel wat ingewikkelder is. Mocht iemand nog een goede tutorial vinden hoe ik mijn eigen mailserver kan installeren dan lees ik die graag! Ik draai trouwens op mijn server de laatste OVH release.

Thanks voor de hulp alvast!