We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

HG 2010-10G


oles@ovh.net
06-11-09, 06:16
Goedendag,

Er zijn meer bestellingen van de nieuwe HG 2010 -10G dan verwacht. Binnen 1 week zijn er meer HG2010 servers verkocht dan de HG-09 servers binnen 1 maand.
Tot nu toe zijn er circa 1000 HG 2010-10G servers verkocht.

We zijn nu bezig met maatregelen om de voorraad op peil te houden zodat we kunnen blijven leveren binnen het uur, dit geldt ook voor de 10 G kaarten en de switches.

Betreffend de leveringen van EG SSD servers: Supermicro heeft een achterstand op de leveringen van onze bestellingen. Een ander model wordt nu gebruikt op de Isgenoeg servers en de achterstand op de levering wordt weggewerkt.

De achterstand op leveringen van MG servers wordt binnen 1 a 2 dagen weggewerkt.

De overige modellen worden tijdig geleverd.

We lopen tegen kleine problemen bij de installatie van besturingssysteem op sommige servers in verband met compatibiliteit. Dit is de reden waarom servers die normaal binnen het uur zouden worden geleverd niet binnen die tijd kunnen worden geleverd. Door een update van het installatie systeem zijn er bugs ontstaan. Hiernaar wordt per geval gekeken om te achterhalen waarom de motherboard in sommige gevallen niet boot.
Windows 2008, Opensolaris, Solaris, Ext4 en andere nieuwe distributies vereisen nogal wat updates, dit is een tijdelijk probleem dat met de tijd zeker zal worden opgelost.

De leveringen binnen het uur worden niet nagekomen, we willen bij deze mededelen dat dit door een externe factoren (toeleveranciers) en dat wij onze uiterst best doen om dit op te lossen.
Op het moment zijn er 45 servers met een bug bij de installatie waaraan gewerkt wordt. Dit lijkt niets vergeleken met de 5 000 servers die we vorige maand geleverd hebben, maar dat is nu eenmaal de stand van zaken.

Onze excuses voor het ongemak dat hiermee gepaard gaat.


Met vriendelijke groet,
Octave.

freakt
30-10-09, 18:47
Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Raymon
OVH vers Internet 200 Mbps
SLA Premium

Sorry hoor, maar dan heb je een 10GBIT inkom, en slecht 200mbps UITGAAND
Het heeft echt nut zo'n verbinding hoor. Stel je runt op zo'n server of een storage platform (lees intern 10Gbit naar je andere servers is meer dan fijn!)
of een virtualisatie platform vanaf http://www.ovh-gs.com/fr/produits/systeme_leclerc/

Zo'n 10G is handig voor zo'n dingen, en je kan dataverkeer bij kopen dus doorgroeien kan je ook...

Raymon
30-10-09, 18:13
OVH vers Internet 200 Mbps
SLA Premium

Sorry hoor, maar dan heb je een 10GBIT inkom, en slecht 200mbps UITGAAND

oles@ovh.net
30-10-09, 18:00
Goedendag,

De nieuwe HG 2010-10G is er! De server verschilt in enig opzicht van de overige servers van het aanbod van Ovh. De motto bij het ontwikkelen van HG 2010-10G is volledigheid om beter de marktvraag tegemoet te komen.

Dit is de eerste server in Roubaix valley met een standaard 10G netwerkinterface.
Niets minder dan 10Gbps.

Met de HG2010 10-G wil Ovh het beste van de van de verhuur van servers te koppelen met de beste mogelijkheden tot leasing: 2 aspecten die tot nu niet verenigbaar zijn bieden wij u in 1 oplossing.

Als we spreken over HG, gaat het niet om een standaard server uit onze catalogus maar een product dat u 100% kunt personaliseren. Elke server heeft een eigen rol binnen de Cluster en dus verschillend. Er is RAM nodig voor een SQL server, grote opslagcapaciteit, een BestOf server voor het Web, SSD schijven voor de receptie van e-mails, veel RAM bij een server bestemd voor virtualisatie, kortom een personalisatie van de server voor bepaalde doeleinden.

Naast van de verschillende opties die Ovh biedt is het standaard aanbod: deze servers zijn niet inzetbaar voor alle doeleinden. Daarnaast variëren de kosten afhankelijk van het model van de server waardoor een drempel voor het opbouwen van een infrastructuur ontstaat. Indien de behoefte aanwezig is om nieuwe servers aan te schaffen moet er gekeken naar de bestemming ervan: welk model is nodig, wat zijn de maandelijkse kosten.

Deze kloof hebben wij geprobeerd te dichten door de HG 2010 10-G uniform aan te bieden: de server blijft hetzelfde en er zijn geen variaties in de prijzen: 299 euro excl.btw/maand voor alle HG2010 ongeacht RAM of opslagcapaciteit.

De installatiekosten zijn in tegendeel variabel afhankelijk van de personalisatie van de server, deze kosten zijn eenmalig.

Resumerend: een HG 2010 kost 299 euro excl.btw/maand, daarnaast worden eenmalige kosten berekend voor het RAM en de harde schijven van uw keuze.

Het beste van de verhuur: alle componenten zijn levenslang gegarandeerd, de support, hosting en netwerk zijn inbegrepen.
het beste van de leasing: u kunt op elk gewenst moment uw server personaliseren, u betaal eenmaal voor een globale dienst: server, support, netwerk en hosting.

http://www.ovh.com/fr/produits/hg_2010_bestof.xml

Met HG 2010 10-G start Ovh met 'Leclerc Tank': 20 harde schijven van 1TB. De server beschikt over 8 harde schijven een een SAS Shelf van 12 harde schijven.
Installatiekosten: 3415.30 euro excl.btw/maand en vervolgens 548 euro excl.btw/maand (299 euro excl.btw/maand voor de server + 249 euro excl.btw/maand voor de Shelf).
Dezelfde server bij een ontwikelaar kost meerd dan 8 000 euro (aanschaf van de server), daarnaast komen de kosten voor het onderhoud, support en netwerk.
De Hg 2010 10-G is een simpele en flexibele oplossing (tot 144 harde schijven)

http://www.ovh.com/fr/produits/hg_2010_extralarge.xml

Uw feedback hiervoor wordt zeer geewaardeerd.

Met vriendelijke groet,
Octave.